Družstvo "D"

Výsledky družstva ,,D"

-------------------- Výsledky družstva ,,D" OP II. 2012/2013 --------------------
5. místo

01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.

12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
02.10.12 - Út 19:00
11.10.12 - Čt 18:30
16.10.12 - Út 19:00
23.10.12 - Út 18:30
30.10.12 - Út 19:00
08.11.12 - Čt 18:00
13.11.12 - Út 19:00
27.11.12 - Út 19:00
30.11.12 - Pá 19:00
18.12.12 - Út 19:00
13.12.12 - Čt 18:30

11.01.13 - Pá 19:00
15.01.13 - Út 19:00
25.01.13 - Pá 18:00
29.01.13 - Út 19:00
08.02.13 - Pá 19:00
12.02.13 - Út 19:00
21.02.13 - Čt 18:00
28.02.13 - Čt 19:00
05.03.13 - Út 19:00
15.03.13 - Pá 19:15 
19.03.13 - Út 19:00
Sokol Lysá "D"
Sokol Lysá "C"
Sokol Lysá "D"
Předhradí "B"
Sokol Lysá "D"
Dvory "B"
Sokol Lysá "D"
Sokol Lysá "D"
Písková Lhota "A"
Sokol Lysá "D"
Pečky "B"

Opočnice "A"
Sokol Lysá "D"
AFK Nymburk "B"
Sokol Lysá "D"
Městec "C"
Sokol Lysá "D"
Sokoleč
Žehuň "A"
Sokol Lysá "D"
Sokol Poděbrady "C"
Sokol Lysá "D"
Opočnice "A"
Sokol Lysá "D"
AFK Nymburk "B"
Sokol Lysá "D"
Městec "C"
Sokol Lysá "D"
Sokoleč
Žehuň "A"
Sokol Lysá "D"
Sokol Poděbrady "C"
Sokol Lysá "D"

Sokol Lysá "D"
Sokol Lysá "C"
Sokol Lysá "D"
Předhradí "B"
Sokol Lysá "D"
Dvory "B"
Sokol Lysá "D"
Sokol Lysá "D"
Písková Lhota "A"
Sokol Lysá "D"
Pečky "B"
10 - 08
07 - 11
07 - 11
9 - 9
10 - 08
06 - 12
10 - 08
05 - 13
11 - 07
06 - 12
06 - 12

12 - 06
9 - 9
04 - 14
12 - 06
10 - 08
12 - 06
11 - 07
13 - 05
06 - 12
07 - 11
14 - 04
...doc
...doc
...doc
...doc
...doc
...doc
...doc
...doc
...doc
...doc
...doc

...doc
...doc
...doc
...doc
...doc
...doc
...doc
...doc
...doc
...doc
...doc


-------------------- Výsledky družstva ,,D" OP II. 2011/2012 --------------------
7. místo

01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.

12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
06.10.11 - Čt 18:00
13.10.11 - Čt 18:30
21.10.11 - Pá 18:00
27.10.11 - Čt 18:30
04.11.11 - Pá 19:00
11.11.11 - Pá 18:00
17.11.11 - Čt 18:30
24.11.11 - Čt 18:30
01.12.11 - Čt 18:30
09.12.11 - Pá 18:00
15.12.11 - Čt 18:30

05.01.12 - Čt 18:30
13.01.12 - Pá 19:00
19.01.12 - Čt 18:30
24.01.12 - Út 18:30
02.02.12 - Čt 18:30
09.02.12 - Čt 18:30
18.02.12 - So 09:00
23.02.12 - Čt 18:30
02.03.12 - Pá 19:00
08.03.12 - Čt 18:30
13.03.12 - Út 18:30
Sokoleč
Sokol Lysá "D"
Seletice "A"
Sokol Lysá "D"
Písková Lhota "A"
AFK Nymburk "B"
Sokol Lysá "D"
Pečky "B"
Sokol Lysá "D"
Dvory "A"
Sokol Lysá "D"

Sokol Lysá "D"
Městec "C"
Sokol Lysá "D"
Předhradí "B"
Sokol Lysá "D"
Sokol Lysá "D"
Krchleby "C"
Sokol Lysá "D"
Žehuň "B"
Sokol Lysá "D"
Sokol Lysá "C"
Sokol Lysá "D"
Městec "C"
Sokol Lysá "D"
Předhradí "B"
Sokol Lysá "D"
Sokol Lysá "D"
Krchleby "C"
Sokol Lysá "D"
Žehuň "B"
Sokol Lysá "D"
Sokol Lysá "C"

Sokoleč
Sokol Lysá "D"
Seletice "A"
Sokol Lysá "D"
Písková Lhota "A"
AFK Nymburk "B"
Sokol Lysá "D"
Pečky "B"
Sokol Lysá "D"
Dvory "A"
Sokol Lysá "D"
9 - 9
11 - 07
05 - 13
12 - 06
12 - 06
08 - 10
07 - 11
12 - 06
14 - 04
11 - 07
05 - 13

12 - 06
11 - 07
06 - 12
11 - 07
06 - 12
12 - 06
13 - 05
14 - 04
06 - 12
05 - 13
9 - 9

 

-------------------- Výsledky družstva ,,D" OP II. 2010/2011 --------------------
9. místo

Hodnocení 1. poloviny sezóny 2010/2011 ...doc

01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.

12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
05.10.10 - Út 18:30
14.10.10 - Čt 18:00
22.10.10 - Pá 18:30
29.10.10 - Pá 19:00
05.11.10 - Pá 18:30
11.11.10 - Čt 18:00
19.11.10 - Pá 18:30
23.11.10 - Út 18:30
03.12.10 - Pá 18:30
10.12.10 - Pá 19:00
17.12.10 - Pá 18:30

07.01.11 - Pá 18:30
14.01.11 - Pá 18:30
18.01.11 - Út 18:30
28.01.11 - Pá 18:30
04.02.11 - Pá 19:00
11.02.11 - Pá 18:30
18.02.11 - Pá 18:00
25.02.11 - Pá 18:30
04.03.11 - Pá 19:00
11.03.11 - Pá 18:30
18.03.11 - Pá 18:30
Sokol Lysá "C"
Městec "C"
Sokol Lysá "D"
Žehuň "B"
Sokol Lysá "D"
Dvory "B"
Sokol Lysá "D"
Předhradí "A"
Sokol Lysá "D"
Městec "B"
Sokol Lysá "D"

Sokol Lysá "D"
Sokol Lysá "D"
Předhradí "B"
Sokol Lysá "D"
Písková Lhota "A"
Sokol Lysá "D"
AFK Nymburk "B"
Sokol Lysá "D"
Poděbrady "B"
Sokol Lysá "D"
Hořátev
Sokol Lysá "D"
Sokol Lysá "D"
Předhradí "B"
Sokol Lysá "D"
Písková Lhota "A"
Sokol Lysá "D"
AFK Nymburk "B"
Sokol Lysá "D"
Poděbrady "B"
Sokol Lysá "D"
Hořátev

Sokol Lysá "C"
Městec "C"
Sokol Lysá "D"
Žehuň "B"
Sokol Lysá "D"
Dvory "B"
Sokol Lysá "D"
Předhradí "A"
Sokol Lysá "D"
Městec "B"
Sokol Lysá "D"
13 - 05
10 - 08
9 - 9
10 - 08
10 - 08
9 - 9
11 - 07
15 - 03
10 - 08
15 - 03
11 - 07

06 - 12
06 - 12
13 - 05
10 - 08
14 - 04
11 - 07
11 - 07
9 - 9
10 - 08
06 - 12
06 - 12



-------------------- Výsledky družstva ,,D" OP III. 2009/2010 --------------------
6. místo

Skupina ,,A" v sezóně 2009/2010 ...doc

01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
02.10.09 - Pá 18:30
09.10.09 - Pá 18:30
16.10.09 - Pá 18:30
22.10.09 - Čt 18:00
30.10.09 - Pá 18:30
06.11.09 - Pá 18:30
11.11.09 - St 18:30
20.11.09 - Pá 18:30
27.11.09 - Pá 18:30
03.12.09 - Čt 18:00
11.12.09 - Pá 18:30
09.01.10 - So 09:00
15.01.10 - Pá 18:00
22.01.10 - Pá 18:30
Sokol Lysá "D"
Loučeň "B"
Sokol Lysá "D"
Sadská "F"
Sokol Lysá "D"
Sokol Lysá "D"
Poříčany
Seletice "B"
Sokol Lysá "D"
Dvory "B"
Sokol Lysá "D"
Loučeň "A"
AFK Nymburk "C"
Sokol Lysá "D"
Seletice "B"
Sokol Lysá "D"
Dvory "B"
Sokol Lysá "D"
Loučeň "A"
AFK Nymburk "C"
Sokol Lysá "D"
Sokol Lysá "D"
Loučeň "B"
Sokol Lysá "D"
Sadská "F"
Sokol Lysá "D"
Sokol Lysá "D"
Poříčany
13 - 05
00 - 18
08 - 10
04 - 14
18 - 00
18 - 00
03 - 15
06 - 12
17 - 01
10 - 08
10 - 08
00 - 18
02 - 16
13 - 05



...doc

...doc
...doc
...doc

...doc
...doc


...doc

Nadstavbová část v sézóně 2009/2010 ...doc

01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
05.02.10 - Pá 18:30
11.02.10 - Čt 18:00
19.02.10 - Pá 18:30
26.02.10 - Čt 18:30
04.03.10 - Čt 18:30
12.03.10 - Pá 18:30
16.03.10 - Út 18:30
26.03.10 - Pá 18:30
Sokol Lysá "D"
Městec ,,C"
Sokol Lysá "D"
Sokol Lysá "D"
Senice
Sokol Lysá "D"
Předhradí "B"
Žehuň "B"
Senice
Sokol Lysá "D"
Předhradí "B"
Žehuň "B"
Sokol Lysá "D"
Městec ,,C"
Sokol Lysá "D"
Sokol Lysá "D"
11 - 07
13 - 05
...doc



...doc

...doc
...doc



-------------------- Výsledky družstva ,,D" OP III. 2008/2009 --------------------
7. místo

1. polovina sezóny 2008/2009 ...doc

01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
03.10.08 - Pá 18:30
07.10.08 - Út 18:30 p
17.10.08 - Pá 18:30
23.10.08 - Čt 19:00
31.10.08 - Pá 18:30
06.11.08 - Čt 19:00
14.11.08 - Pá 18:30
21.11.08 - Pá 19:00
28.11.08 - Pá 18:30
05.12.08 - Pá 18:30
11.12.08 - Čt 18:00
Sokol Lysá "D"
AFK Nymburk "C"
Sokol Lysá "D"
Senice
Sokol Lysá "D"
Pečky "B"
Sokol Lysá "D"
Poděbrady "C"
Sokol Lysá "D"
Sokol Lysá "D"

Sokoleč
Seletice "B"
Sokol Lysá "D"
Předhradí "B"
Sokol Lysá "D"
Dvory "B"
Sokol Lysá "D"
Poříčany
Sokol Lysá "D"
Písková Lhota "B"
Opočnice
Sokol Lysá "D"
07 - 11
07 - 11
02 - 16
11 - 07
06 - 12
11 - 07
05 - 13
08 - 10
16 - 02
10 - 08
10 - 08
...doc
...doc
...doc
...doc

...doc

...doc
...doc
...doc
...doc

2. polovina sezóny 2008/2009 ...doc

12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
09.01.09 - Pá 18:30
16.01.09 - Pá 18:30
21.01.09 - St 18:30
30.01.09 - Pá 18:30
05.02.09 - Čt 18:00
13.02.09 - Pá 18:30
18.02.09 - St 18:30
27.02.09 - Pá 18:30
03.03.09 - Út 18:30
13.03.09 - Pá 19:00
20.03.09 - Pá 18:30
Seletice "B"
Sokol Lysá "D"
Předhradí "B"
Sokol Lysá "D"
Dvory "B"
Sokol Lysá "D"
Poříčany
Sokol Lysá "D"
Písková Lhota "B"
Opočnice
Sokol Lysá "D"
Sokol Lysá "D"
AFK Nymburk "C"
Sokol Lysá "D"
Senice
Sokol Lysá "D"
Pečky "B"
Sokol Lysá "D"
Poděbrady "C"
Sokol Lysá "D"
Sokol Lysá "D"

Sokoleč
05 - 13
13 - 05
12 - 06
06 - 12
06 - 12
03 - 15
9 - 9
10 - 08
06 - 12
06 - 12
05 - 13
...doc
...doc
...doc

...doc

...doc
...doc
...doc
...doc
...doc